Udruga za djecu s poteškoćama čitanja, pisanja i učenja - DYXY Split

Što je to disleksija? Koji su simptomi disleksije? Što nam zakon nudi? Seminar o menadžmentu volontera. 26 lipnja 2015. ; 1508 ; Autor Ante. Udruga kreće s radionicama u drugom tjednu 9. mjeseca 2015. Dani otvorenih vrata Udruge Dyxy. 02 lipnja 2015. ; 2008 ; Autor Ante. UDRUGE ZA OSOBE S TEŠKOĆAMA ČITANJA, PISANJA I UČENJA 27. 28. 29. 05. 2015. god. Radionice pomoći u učenju. Tijekom trajanja Dana otvorenih vrata organizirati ćemo tri radionice. Likovna radionica salvetna tehnika na staklu.

OVERVIEW

The site udruga-dyxy.hr presently has an average traffic classification of zero (the lower the better). We have crawled one page within the website udruga-dyxy.hr and found four websites associating themselves with udruga-dyxy.hr. There are one mass media accounts retained by udruga-dyxy.hr.

UDRUGA-DYXY.HR TRAFFIC

The site udruga-dyxy.hr is seeing fluctuating levels of traffic for the whole of the year.
Traffic for udruga-dyxy.hr

Traffic ranking (by month) for udruga-dyxy.hr

Traffic ranking by day of the week for udruga-dyxy.hr

LINKS TO UDRUGA-DYXY.HR

Osnovna škola Blatine-Škrape Split - Naslovnica

ZBORNICI, PRIRUČNICI I OSTALA IZDANJA. Pozivamo vas na predavanje za roditelje na temu Stres i roditeljstvo koje će se održati u četvrtak, 12.

Osnovna škola Bol Split - Naslovnica

Sat Početak sata Kraj sata. AKTUALNI JAVNI POZIVI ZA PRIKUPLJANJE PONUDA ZA ORGANIZACIJU IZVANUČIONIČKE NASTAVE. Obrazac poziva za organizaciju visednevne izvanucionicke nastave. FINANCIJSKO IZVJEŠĆE ZA RAZDOBLJE 01. Agencija za odgoj i .

WHAT DOES UDRUGA-DYXY.HR LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of udruga-dyxy.hr Mobile Screenshot of udruga-dyxy.hr Tablet Screenshot of udruga-dyxy.hr

UDRUGA-DYXY.HR SERVER

We diagnosed that a single root page on udruga-dyxy.hr took seven hundred and fifty milliseconds to come up. Our crawlers could not observe a SSL certificate, so therefore we consider udruga-dyxy.hr not secure.
185.58.73.23

We detected that this domain is utilizing the Apache os.

Udruga za djecu s poteškoćama čitanja, pisanja i učenja - DYXY Split

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site states the following, "Što je to disleksija? Koji su simptomi disleksije? Što nam zakon nudi? Seminar o menadžmentu volontera." I noticed that the web page also stated " ; 1508 ; Autor Ante." They also stated " Udruga kreće s radionicama u drugom tjednu 9. Dani otvorenih vrata Udruge Dyxy. ; 2008 ; Autor Ante. UDRUGE ZA OSOBE S TEŠKOĆAMA ČITANJA, PISANJA I UČENJA 27. Tijekom trajanja Dana otvorenih vrata organizirati ćemo tri radionice. Likovna radionica salvetna tehnika na staklu."

SEE MORE WEB SITES

Početna - Udruga gradova

Aktivnim građanstvom prema razvoju i boljoj kvaliteti života. Asset management for water sector in SEE. Edukacijom, podrškom i promocijom do boljeg upravljanja na lokalnoj razini. Local Leaders in South East Europe. Obuka članova predstavničkih tijela i savjeta mladih.

Novosti Udruge žena HERA Križevci

Aktivno za socijalnu sigurnost i jednake mogućnosti u svijetu rada. Održana Javna tribina o suzbijanju diskriminacije. Sudjelovanje na specijaliziranoj edukaciji o direktnom radu sa žrtvama nasilja u obitelji s naglaskom na seksualno nasilje. U Županijskoj komori Koprivnica održana fokus grupa u sklopu projekta Aktivno za socijalnu sigurnost i jednake mogućnosti u svijetu rada.

Edukacija iz realitetne terapije i teorije izbora - HURT - Udruga za realitetnu terapiju Republike Hrvatske -

napustio nas je naš dragi učitelj i prijatelj Leon Lojk. A mi RT-ovci uvijek ćemo ga nositi u lijepim uspomenama.

UDRUGA INVALIDA BJELOVAR

I Gundulićeva 1, 43000 Bjelovar. Mentalna retardacija je stanje u kojemu je značajno otežano uklju.